o nás

Vítejte na stránkách firmy  Steel Product Innovations s.r.o., která nabízí prodej a zpracování široké škály materiálu. Laserovým řezáním, výsekem a střihem zpracováváme pásovou ocel (planžetu) v rozsahu od 0,01-2mm. Na vláknovém laseru IPG tvarově dělíme materiály do tloušťky 12mm, vypálené díly ohýbáme na sedmiosém ohraňovacím lisu Bayeler. V rámci ucelené nabídky zajišťujeme kompletní servis, obrábění plných materiálů i svařenců, barvení (mokré i práškové), značení výrobků, balení a transport vlastní, popřípadě smluvní dopravou. Naši konstruktéři jsou připraveni navrhnout komplexní řešení Vaší zakázky nebo řešit dílčí překreslení vaší dokumentace.
Budeme rádi, pokud se na náš tým zahrnující také středně handicapované spolupracovníky, obrátíte a umožníte nám dokázat, že spojeným úsilím, kvalifikovanou a odhodlanou snahou Vaše zakázky zrealizujeme s vynikajícím poměrem kvality a ceny.

PROGRAM PRO ZLEPŠENÍ KVALITY ŽIVOTA A ZAČLENĚNÍ HENDIKEPOVANÝCH
Mnohými lidmi jsou často fyzicky či mentálně handicapovaní lidé považováni za nejslabší článek pomyslného řetězu lidského uplatnění ve společnosti. My jsme přesvědčeni o opaku.Věříme, že kvalita života,  jejíž nedílnou součástí je i pracovní zařazení, odpovědně a vnímavě vykonávaná práce, není ohraničena možnostmi jednotlivce, nýbrž kritérii zadaných úkolů.
Z těchto pohnutek vyplývá snaha naší firmy o vytvoření komplexní platformy, která nejen umožní zařazení handicapovaných lidí do procesů přímé výroby (výroba měřící techniky a podložek), využití jejich potenciálu a inovace (zakázková konstrukční činnost), ale zejména přispěje k možnosti aktivně se podílet na zlepšení pracovních podmínek a vytvoření nových pracovních možností pro lidi s konkrétním handicapem (konstrukční činnost pro handicapované). Jsme schopni, právě z důvodu tohoto komplexního přístupu, svým stávajícím i případným budoucím zákazníkům zaručit obětavý a odpovědný přístup při realizaci všech zakázek, které nám budou svěřeny.
Pomozte nám změnit pohled na svět handicapovaných, umožněte lidem s postižením zajistit si důstojný finanční příjem místo milodarů s odkloněným zrakem, využijte své možnosti dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. a my pomůžeme upravit vaše stávající technologie, nebo využít možnosti náhradního plnění. 
Nebuďte lhostejní! Každý krok, který s námi uděláte, Vám ukáže nový pohled na známé věci.
Výroba měřící techniky a podložek 
Součástí výrobního postupu podložek, drobných podkladových folií, spárových, závitových a rádiusových měrek je mnoho operací (čištění, potisk,kompletace, balení) vyžadujících četnou opakovatelnost, soustředěný přístup a odpovědnou kontrolu. Tyto činnosti jsou v naší firmě vykonávány převážně zaměstnanci se středně těžkým handicapem. Vzhledem k dlouhodobě stabilnímu přístupu ke svěřené práci dosahují naši zaměstnanci vysokého stupně zručnosti a tím i uspokojivé efektivity. více
Zakázková konstrukční činnost 
Konstrukční činnost vyžaduje skvělou představivost, preciznost, a znalost CAD systémů. Tato odpovědná tvůrčí práce je realizována týmem zaměstnanců s převážně těžkým postižením.
V rámci této služby realizujeme zajištění 2D, 3D dokumentace včetně rozkreslení pozic a detailů dle dodaných dispozic či modelů. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby včetně tištěné podoby do formátu A0 více
Konstrukční činnost handicapovaným
Zákon o náhradním plnění povinnosti zaměstnávat občany s handicapem je pro mnoho firem jedinou možností jak tuto literu splnit. Jsou ale i situace, při kterých jen chybí dostatečná inovace, invence a úhel pohledu, kdy práci, kterou vykonává dnes jen výhradně zaměstnanec bez handicapu, by mohl vykonávat i člověk handicapovaný. Vzhledem k faktu, že našimi konstruktéry a zaměstnanci jsou lidé s handicapem, dokážeme zaujmout citlivý postoj k této problematice. V případě vašeho zájmu jsme schopni u nových i běžících projektů navrhnout řešení “na míru“. Vždy získáte víc, než můžete ztratit.
Filantropie

Často se v naší společnosti setkáváme se snahou pomoci postiženým lidem zdánlivě velkorysým darem, moderním pojmem se stala "firemní filantropie" tato činnost je myšlenkou bezesporu ušlechtilou, nicméně její realizace by měla být prováděna odpovědně a citlivě. Naše firma se problematikou lidí s handicapem zabývá a svou přímou podporu cílíme především na zvýšení kvality života ve volnočasových aktivitách. Podpora jednotlivých sportovních odvětví umožňuje lidem s omezením začlenění do společnosti a vytvoření samostatného nezávislého životního stylu.