o nás

Vítejte na stránkách firmy  Steel Product Innovations s.r.o., která nabízí prodej a zpracování široké škály materiálu. Laserovým řezáním, výsekem a střihem zpracováváme pásovou ocel (planžetu) v rozsahu od 0,01-2mm. Na vláknovém laseru IPG tvarově dělíme materiály do tloušťky 12mm, vypálené díly ohýbáme na sedmiosém ohraňovacím lisu Bayeler. V rámci ucelené nabídky zajišťujeme kompletní servis, obrábění plných materiálů i svařenců, barvení (mokré i práškové), značení výrobků, balení a transport vlastní, popřípadě smluvní dopravou. Naši konstruktéři jsou připraveni navrhnout komplexní řešení Vaší zakázky nebo řešit dílčí překreslení vaší dokumentace.
Budeme rádi, pokud se na náš tým zahrnující také středně handicapované spolupracovníky, obrátíte a umožníte nám dokázat, že spojeným úsilím, kvalifikovanou a odhodlanou snahou Vaše zakázky zrealizujeme s vynikajícím poměrem kvality a ceny.
Výroba měřící techniky a podložek 
Součástí výrobního postupu podložek, drobných podkladových folií, spárových, závitových a rádiusových měrek je mnoho operací (čištění, potisk,kompletace, balení) vyžadujících četnou opakovatelnost, soustředěný přístup a odpovědnou kontrolu. Tyto činnosti jsou v naší firmě vykonávány převážně zaměstnanci se středně těžkým handicapem. Vzhledem k dlouhodobě stabilnímu přístupu ke svěřené práci dosahují naši zaměstnanci vysokého stupně zručnosti a tím i uspokojivé efektivity. více
Zakázková konstrukční činnost 
Konstrukční činnost vyžaduje skvělou představivost, preciznost, a znalost CAD systémů. Tato odpovědná tvůrčí práce je realizována týmem zaměstnanců s převážně těžkým postižením.
V rámci této služby realizujeme zajištění 2D, 3D dokumentace včetně rozkreslení pozic a detailů dle dodaných dispozic či modelů. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby včetně tištěné podoby do formátu A0 více