O nás

Vítejte na stránkách firmy  Steel Product Innovations s.r.o., která nabízí prodej a zpracování široké škály materiálu. Laserovým řezáním, výsekem a střihem zpracováváme pásovou ocel (planžetu) v rozsahu od 0,01-2 mm. Na vláknovém laseru IPG tvarově dělíme materiály do tloušťky 6 mm, vypálené díly ohýbáme na ohraňovacím lisu Bayeler. V rámci ucelené nabídky zajišťujeme kompletní servis, obrábění plných materiálů i svařenců, barvení (mokré i práškové), značení výrobků, balení a transport vlastní, popřípadě smluvní dopravou. Naši konstruktéři jsou připraveni navrhnout komplexní řešení Vaší zakázky nebo řešit dílčí překreslení vaší dokumentace.
Budeme rádi, pokud se na náš tým obrátíte a umožníte nám dokázat, že spojeným úsilím, kvalifikovanou a odhodlanou snahou Vaše zakázky zrealizujeme s vynikajícím poměrem kvality a ceny.
Výroba podložek 
Součástí výrobního postupu podložek je čištění, potisk,kompletace, balení vyžadujících četnou opakovatelnost, soustředěný přístup a odpovědnou kontrolu. Vzhledem k dlouhodobě stabilnímu přístupu ke svěřené práci dosahují naši zaměstnanci vysokého stupně zručnosti a tím i uspokojivé efektivity.
Zakázková konstrukční činnost 
Konstrukční činnost vyžaduje skvělou představivost, preciznost, a znalost CAD systémů.
V rámci této služby realizujeme zajištění 2D, 3D dokumentace včetně rozkreslení pozic a detailů dle dodaných dispozic či modelů. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby včetně tištěné podoby do formátu A0. Tuto činnost provádíme v kooperaci s firmou Czech Steel Factory...https://www.czechsteelfactory.cz/